KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11075529
nr 1107 5529
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Blandteknik, Kristian Krokfors (f. 1952), signerad, 123x93
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 8 maj 2017
kl 20:30:49
800 kr
1.000 kr
1.700 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors